Jdi na obsah Jdi na menu
 


ŠKOLA V PŘÍRODĚ - 1.den

14. 5. 2012

Cesta proběhla v naprostém pořádku. Jeli jsme pomalu a bezpečně ke Kladnu. Chatu jsme našli po kratším hledání. Překvapilo nás pěkné prostředí kolem chaty i chata samotná. Je nově postavená, všude je dřevo a přírodní materiál. Pokoje jsou pěkné, vybavení je na úrovni.

Po příjezdu jsme se ubytovali, někteří měli velkou legraci z toho, že se naučili povlíkat peřInu a polštář. Obhlédli jsme okolí a pak už nás čekal oběd. Měli jsme gulášovou polévku, kuře a brambory. Po poledním klidu jsme se vypravili do záchranné stanice prohlédnout si všechna zvířata, která se podařilo zachránit a vyléčit. Moc se nám tam líbilo, hodně jsme se dověděli. Jinak jsme si hráli na malém hřišti za chatou a večer jsme měli soutěž. Každý nakreslil zvíře, které se mu nejvíc líbilo. Vítězové a nakonec všichni byli odměněni. K večeři bylo rizoto, také nám chutnalo. Spát jsme nenemohli jít bez pohádky. Tu nám přečetla paní Martinková. Před spaním jsme se osprchovali a šli do hajan. Brzy jsme usnuli. První den se nám moc vydařil.

Prohlédněte si fotografie.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Krásné,děkujeme

(Sloupová, 15. 5. 2012 12:17)

Dobrý den,taky bych chtěla poděkovat za informace a fotky o tom,jak si to děti užívají. Myslím,že usínají se spoustou zážitků a na stýskání jim nezbývá moc času. Do dalších dnů spoustu zábavy a snad i to sluníčko vykoukne.

děkujeme

(Pittnerová, 15. 5. 2012 8:29)

Dobrý den, děkujeme za informace a fotečky. Je hezké vidět jak se děti mají i když je nemáme u sebe.
Přejeme krásný další den plný zábavy a aspoň trošku toho sluníčka

moc hezký

(Ríša, 14. 5. 2012 23:35)

moc děkujem za informace krásný fotky přejeme krásný sny , hlavně hodně sluníčka, pohody a p.učitelkám pevné nervy s našima zlatíčkama

Díky

(Batelová, 14. 5. 2012 23:01)

Děkujeme za úžasné fotky a vyčerpávající informace. Přejeme pěkné počasí a poslušné děti. Zdraví Batelová